نرم افزار ارسال انبوه پیام های خودکار تلفنی از تلفن ثابت

مناسب جهت امور اطلاع رسانی شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی - امور تبلیغاتی و ....

 

 

 

 

نرم افزار پارس دیالر این امکان را فراهم می آورد تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده (که می تواند یک خبر جهت اطلاع به کارکنان یک شرکت باشد  یا یک پیام تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری ..) را برای تعداد زیادی از افراد  از طریق تلفن ثابت پخش نمایید.

 

طرز کار نرم افزار به صورت کلی به این شکل است که نرم افزار دارای یک دفترچه تلفن گروه بندی شده است و می تواند تعداد زیادی از شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره نماید و کاربر قادر است از هر گروه شماره های مورد نظر را انتخاب کند . همچنین در نرم افزار این  امکان وجود دارد که با دادن دو شماره تلفن- به عنوان محدوده شماره-  تمام شماره های بین این دو به صورت خودکار در لیست ارسال قرار گیرند  توسط این امکان میتوان یک پیام تبلیغاتی  را برای افراد  یک محدوده خاص از شهر ارسال نمود .

 

پس از تعیین شماره ها و پیام صوتی نرم افزار شروع به شماره گیری از اولین شماره تا آخرین شماره می نماید . و پیام صوتی برای تمام شماره ها پخش خواهد شد .

در هر ارتباط تلفنی که با شماره های انتخابی برقرار می شود شنونده پیام این امکان را خواهد داشت تا با فشار کلید 0 به اپراتور (شخصی از مجموعه شما )  متصل و به صورت مستقیم گفتگو نمایند

 

در صورتی که تعدادی از  شماره ها در حالت اشغال باشند و یا تلفن برداشته نشود نرم افزار این شماره را در لیست تماس های ناموفق ذخیره نموده و پس از پایان عملیات در صورت تایید کاربر  آنها  را مجددا شماره گیری خواهد نمود .

 

در صورت نیاز گروه Ydc این امکان را برای خریداران محترم فراهم می آورد تا نرم افزار را با بانک های اطلاعاتی خود سازگار نمایند تا بتوانند از نرم افزار استفاده بیشتری نمایند

 برای درخواست ایجاد امکانات خاص در نرم افزار با ما تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 

 

توجه :  برای استفاده از نرم افزار می بایست مودم شما دارای قابلیت TAPI enabled  باشد برای مشاهده لیست مودم های دارای این قابلیت اینجا را کلیک کنید.

 نکته : در حال حاضر معروف ترین مودم سازگار با نرم افزار  موجود در بازار ایران مودم Zoltrix 3 Chipset  است که توسط خود شرکت نیز ارائه می گردد .
این مودم قابلیت ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر را نیز دارا می باشد و قیمت آن در حدود 20 هزار تومان است اما جهت خرید می بایست حتما با تیم پشتیبانی تماس گرفته و قیمت به روز آن را واریز نمایید. .

 

 در صورتی که قصد استفاده از این سیستم را برای مواردی خاص دارید که نیاز به ایجاد تغیراتی در نرم افزار دارد با ما تماس بگیرید تا با کمترین هزینه نسخه اختصاصی شما را ایجاد نماییم

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمرغ شرق می باشد