تبلیغات رمز موفقیت ** تبلیغات کلید فروش بیشتر  **  تبلیغات نوین جایگزین تبلیغات سنتی

*  آیا شما تولید کننده و یا توزیع کننده یک محصول خاص هستید ؟
*  آیا قصد معرفی و بازایابی فعالیت های خود را بر روی اینترنت دارید اما به دلیل هزینه بالا اجازه فضا و ساخت یک وب سایت و به دنبال آن تبلیغات از این کار منصرف شده اید ؟
*  آیا صاحب یک فروشگاه الکترونیکی هستید اما به دلیل تعداد کم استقبال کنندگان از وضع کنونی فروشگاه ناراضی هستید؟
*  و یا هیچکدام ! یک شهروند معمولی هستید و به دلیل خاصی نیاز به انتشار یک اگهی عمومی دارید ؟

در این صورت سیستم تبلیغات الکترونیکی  ydc   پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

 

 

با ثبت اگهی های تجاری خود در سیستم یک آدرس وب سایت موقت رایگان دریافت خواهید نمود که هرکس با وارد  نمودن آن می تواند وارد وب سایت شما  شود (البته در صورتی که خود صاحب یک وب سایت هستید نیازی به وب سایت موقت نخواهید داشت و ما به صورت مستقیم به تبلیغات سایت آن ها خواهیم پرداخت ) .

 

ما بر اساس  میزان اعتباری که شما از ما  خریداری می کنید تبلیغات وب سایت موقت شما را در سطح شبکه منتشر خواهیم کرد تا آنجا که به همان اندازه افراد علاقه مند به آگهی شما از آن دیدن کنند و ما  با بازدید هر نفر از وب سایت شما یک امتیاز از اعتبار شما کسر خواهیم نمود .

 

اما چگونه آگهی ها به کاربرای اینترنت نشان داده می شوند و چه کسانی از وب سایت موقت شما دیدن می کنند؟

***      سیستم تبلیغاتی ydc در حال حاضر چندین هزار وب سایت ایرانی و فارسی را زیر پوشش خود دارد و آگهی های ثبت شده را به صورت تصادفی در این سایت ها به گردش در خواهد آورد تا نظر گردشگران وب  را به سمت آگهی  جلب کند.

با کلیک بر روی این قسمت میتوانید لیست سایت هایی که با ما همکاری میکنند را مشاهده کنید

 

***      آگهی های وب سایت های موقت را پس از سفارش در موتور های جستجوی معروف از قبیل Yahoo – MSN - Google و ...  ثبت خواهیم نمود

 

***     پس از سفارش هر آگهی ما متون تبلیغاتی آگهی را همراه لینک هایی به سایت موقت در صفحات مختلف وب سایت خود قرارخواهیم داد تا علاوه بر جلب نظر کاربران خود باعث افزایش رتبه سایت موقت در موتور جستجوی google و سایر جستجو گر ها شویم  شویم تا کاربرانی که موضوعی مرتبط با آگهی شما در این موتور جستجو می کنند وب سایت موقت شما را در صفحات ابتدایی نتایج جستجو ببینید !

 

***     در صورت در خواست شما ما متن آگهی  شما را به صورت ایمیل تبلیغاتی به بیش از ده ها هزار کاربر عضو خبرنامه استانی خود خواهیم فرستاد .

 

 

 

 توجه داشته باشید برای ما مهم نیست چه تعداد بار آگهی شما را در وب سایت های مختلف نشان می دهیم بلکه ما فقط تعداد افراد علاقه مند به آگهی را که با کلیک روی تبلیغات به وب سایت موقت شما آمده اند محاسبه خواهیم نمود.

 

 شما می توانید در کمتر از چند دقیقه یک وب سایت داشته باشید و در کمتر از چند ساعت تبلیغات وب سایت خود را در هزاران سایت ایرانی قرار دهید

 

 

وب سایت رایگان

قیمت

تعداد کلیک

سفارش

خیر

5000 تومان

500

سفارش

بلی

8000 تومان

1000

سفارش

بلی

20000 تومان

5000

سفارش

بلی

30000 تومان

10000

سفارش

بلی

60000 تومان

50000

 

 

Copyright2006 , Yoosha Development Center All rights Reserved
Support :  09173180154