نرم افزار ارسال پیامک صوتی

ارسال انبوه پیام های خودکار تلفنی از تلفن ثابت مناسب جهت امور اطلاع رسانی شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی - امور تبلیغاتی و ....

نحوه ارسال پيامک از طريق تلفن ثابت

نرم افزار ارسال پیام های خودکار تلفنی

نرم افزار ارسال انبوه پیام های تلفنی پارس دیالر این امکان را فراهم می آورد تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده را برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلفن ثابت پخش نمایید

ارسال پيام از طريق اينترنت به تلفن همراه

جایگزین ارسال اس ام اس انبوه

توسط نرم افزار پارس دیالر می توانید از دفترچه تلفن موجود در نرم افزار و شماره های موجود در بانک 118 و یا لیست شماره های خودتان نیز استفاده کنید.

آموزش ارسال پيامک از طريق تلفن ثابت

تحولی نوین در تبلیغات و اطلاع رسانی

معرفی امکانات کلی نرم افزار ارسال پیامک صوتی انبوه دریک نگاه

نرم افزار ارسال پیام صوتی

تماس از طریق لیست اکسل

امکان دریافت لیست شماره تلفن ها از فایل های متنی یا اکسل

تبلیغات تلفنی

تماس های تناوبی

امکان تماس با شماره های تناوبی مثلا شماره های بین 2233000 و 2233999

 نحوه ارسال پیام صوتی

شماره گیری کد داخلی

امکان تماس با شماره های دارای کد داخلی

تلفن گویا

ارتباط با اپراتور

امکان درخواست اتصال به اپراتور توسط شنونده پیام

ارسال خودکار پیام

گزارش تماسها

گزارش شماره های اشغال، پیام های شنیده شده و شنیده نشده

ارسال پیامک انبوه

مودم Zoltrix

به همراه یک دستگاه مودم Zoltrix جهت انجام تماس های تلفنی

نرم افزار ارسال انبوه پیام های تلفنی

نرم افزار پارس دیالر این امکان را فراهم می آورد تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده (که می تواند یک خبر جهت اطلاع به کارکنان یک شرکت باشد یا یک پیام تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری ..) را برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلفن ثابت پخش نمایید.
طرز کار نرم افزار به صورت کلی به این شکل است که نرم افزار دارای یک دفترچه تلفن گروه بندی شده است و می تواند تعداد زیادی از شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره نماید و کاربر قادر است از هر گروه شماره های مورد نظر را انتخاب کند . همچنین در نرم افزار این امکان وجود دارد که با دادن دو شماره تلفن- به عنوان محدوده شماره- تمام شماره های بین این دو به صورت خودکار در لیست ارسال قرار گیرند توسط این امکان میتوان یک پیام تبلیغاتی را برای افراد یک محدوده خاص از شهر ارسال نمود .
پس از تعیین شماره ها و پیام صوتی نرم افزار شروع به شماره گیری از اولین شماره تا آخرین شماره می نماید . و پیام صوتی برای تمام شماره ها پخش خواهد شد .
در هر ارتباط تلفنی که با شماره های انتخابی برقرار می شود شنونده پیام این امکان را خواهد داشت تا با فشار کلید 0 به اپراتور (شخصی از مجموعه شما ) متصل و به صورت مستقیم گفتگو نمایند
در صورتی که تعدادی از شماره ها در حالت اشغال باشند و یا تلفن برداشته نشود نرم افزار این شماره را در لیست تماس های ناموفق ذخیره نموده و پس از پایان عملیات در صورت تایید کاربر آنها را مجددا شماره گیری خواهد نمود .
در صورت نیاز گروه Ydc این امکان را برای خریداران محترم فراهم می آورد تا نرم افزار را با بانک های اطلاعاتی خود سازگار نمایند تا بتوانند از نرم افزار استفاده بیشتری نمایند

سخت افزار مورد نیاز


برای استفاده از نرم افزار می بایست یک  مودم دیال آپ که  قابلیت  TAPI enabled را دارا باشد بر روی سیستم  رایانه خود نصب کنید  .
مودم هایی که قابلیت انتقال صدا را از خطوط تلفن دارند با عنوان Voice Modems شناخته می شوند.
اکثر این مودم ها دارای دو درگاه برای اتصال میکروفون و بلندگو هستند و یک راه ساده برای تشخیص این گونه مودم ها نیز همین است
شرکت به مشتریانی که درخواست مودم دارند ، مدل Zoltrix 3 chipset modem را ارائه می دهد که قیمت آن 20000 تومان  بوده و در هنگام سفارش نرم افزار قابل درخواست می باشد

سفارش خرید نرم افزار ارسال پیامک صوتی

نوع نسخه محدودیت ها قیمت سفارش
نسخه آزمایشی ارسال 5 پیام صوتی ۵,۰۰۰ تومان سفارش نسخه آزمایشی
نسخه اصلی بدون محدودیت ۷۵۰,۰۰۰  تومان سفارش نسخه اصلی

نمونه فرم های نرم افزار

نرم افزار ارسال پیام صوتی

پنجره کنترل

در نرم افزار این امکان وجود دارد که با دادن دو شماره تلفن- به عنوان محدوده شماره- تمام شماره های بین این دو به صورت خودکار در لیست ارسال قرار گیرند توسط این امکان میتوان یک پیام تبلیغاتی را برای افراد یک محدوده خاص از شهر ارسال نمود .

 ارسال خودکار پیام صوتی

ارسال پیام صوتی

نرم افزار دارای یک دفترچه تلفن گروه بندی شده است و می تواند تعداد زیادی از شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره نماید و کاربر قادر است از هر گروه شماره های مورد نظر را انتخاب کند .

پیام تبلیغاتی

ارسال پیام تلفنی خودکار

نرم افزار پارس دیالر این امکان را فراهم می آورد تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده (که می تواند یک خبر جهت اطلاع به کارکنان یک شرکت باشد یا یک پیام تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری ..) را برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلفن ثابت پخش نمایید.

  • نحوه ارسال پیام صوتی

    پنجره کنترل

  • ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت

    ارسال پیام صوتی جدید

  • ارسال پیامک انبوه

    ارسال پیام تلفنی خودکار

سایر محصولات

ما با سالها سابقه در تهیه و تولید سیستم های نرم افزاری از قبیل نرم افزار های مالی و حسابداری ، نرم افزار های برگزاری و تصحیح آزمون ، نرم افزار برگزاری آزمون آنلاین ، نرم افزار مدیریت و ارزیابی مدارس و آموزشگاه ها ، نرم افزار های مدیریت شبکه و همچنین قبول سفارشات طراحی نرم افزار های سفارشی می باشد. برخی از محصولات نرم افزاری تولیدی ما عبارتند از:

نرم افزار کتابداری یاقوت

نرم افزارمدیریت کتابخانه

نرم افزار مدیریت کتابخانه و کتابداری یاقوت

نرم افزار مدیریت کتابخانه و کتابداری یاقوت نرم افزاری قوی و کار آمد جهت اداره امور انواع کتابخانه های بزرگ و کوچک / کتابخانه های مدارس و دانشگاه ها و نیز کتابخانه ها و بانک های نرم افزاری موجود در مساجد و اماکن مختلف می باشد .

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری و پنل باشگاه مشتریان

نرم افزار مدیریت باشگاه مشتریان

سامانه باشگاه مشتریان و ذخیره شماره مشتری

اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتری و باشگاه مشتریان سیما سافت نرم افزاری است که به راحتی هر نوع گوشی اندرویدی را تبدیل به مانیتور لمسی ثبت شماره موبایل توسط مشتریان می کند. این اپلیکیشن به همراه پنل مدیریت باشگاه مشتریان و پنل ارسال پیامک با هزینه بسیار اندک سالانه و بدون هیچ گونه هزینه اضافه برای خرید دستگاه ثبت شماره یا هزینه نصب و .... در اختیار مشتریان قرار می گیرد

نرم افزار برگزاری آزمون آنلاین

نرم افزار گزینه برتر

نرم افزار برگزاری و تصحیح آزمون چهارگزینه ای

نرم افزار اتوماسیون آزمون های چهارگزینه ای گزینه برتر نرم افزاری فوق العاده قوی - دقیق و کار آمد برای برگزاری آزمون های چهارگزینه ای در مدارس و مراکز آموزشی خصوصی و دولتی میباشد .

برنامه نویسی

سفارش برنامه نویسی

سفارش طراحی و برنامه نویسی

گروه طراحی و برنامه نویسی ما دارای کادر مجرب و سابقه بسیار طولانی در زمینه طراحی انواع وب سایت و خدمات برنامه نویسی برای پلتفرم های مختلف می باشد. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

نرم افزار حسابداری رهاورد

نرم افزار حسابداری رهاورد

نرم افزار حسابداری رهاورد

نرم افزار حسابداری و انبار داری رهاورد نرم افزاری جامع و کامل جهت انجام انواع امور حسابداری شرکت ها و فروشگاه ها بوده و در عین حال دارای هزینه بسیار مناسب نسبت به سایر نرم افزار های حسابداری می باشد .

نرم افزار آزمون آنلاین

نرم افزار برگزاری آزمون های آنلاین

نرم افزار برگزاری آزمون های چهارگزینه ای آنلاین

نرم افزار برگزاری آزمون های آنلاین و تحت شبکه E-AZMOON نرم افزاری مبتنی بر سیستم IIS و قابل نصب بر روی تمامی شبکه های کامپیوتری داخلی مراکز آموزشی و یا سرویس دهنده های میزبانی وب تحت ویندوز می باشد

نرم افزار مدیریت کافی نت

نرم افزار مدیریت کافی نت

نرم افزار مدیریت کافی نت

نرم افزار Net Administrator نرم افزاري قوي و کار آمد جهت اداره امور کافي نت ها - گیم نت ها و شبکه هاي رايانه اي و افزايش کيفيت و سرعت خدمات اين گونه شرکت ها مي باشد.

سایر خدمات