گروه YDC.ir طی دوره فعالیت خود تا کنون نرم افزار های متعددی را در زمینه های گوناگون طراحی و تولید نموده و در حال پخش آنها در بازار است. تعدادی از این نرم افزار ها جنبه عمومی داشته و قابل استفاده برای گروه های مختلف تجاری و غیر تجاری هستند. که اطلاعات این گونه نرم افزار ها در حال حاضر بر روی این وب سایت موجود است.
اما سازمان های مختلف بر حسب فعالیت خود نیاز به نرم افزار های خاصی دارند که استفاده عمومی از آنها وجود ندارد. گروه YDC.ir مفتخر است تا با طراحی و ساخت انواع نرم افزار های اداری - تجاری و مالی  - اطلاع رسانی - مالتی مدیا - سیستم های تلفن گویا - سیستم های بانک اطلاعاتی - نرم افزار های تحت شبکه - سیستم های مرتبط با شبکه وب - انواع سیستم های اتوماسیون اداری - سیستم های مارک خوان و تصحیح آزمون و انواع دیگر نرم افزار های شخصی و سفارشی گامی بلند در راستای تحقق نیاز های نرم افزاری کشور بردارد.

در صورتی که نیاز به طراحی نرم افزاری جهت انجام امور خاص دارید می توانید به راحتی همه چیز را به ما سپرده و در کمترین زمان و حداقل هزینه سفارش خود را دریافت کنید.

روند اجرایی طراحی نرم افزار توسط تیم Y.D.C در نمودار زیر مشخص شده است:

با پر کردن فرم اولیه سفارش طراحی و ارسال آن - طی فاصله زمانی 1 الی 3 روز ما با برسی نوع طراحی مورد نیاز شما قیمت اولیه ای را به شما پیشنهاد می کنیم . و اطلاعات بانکی و فرم سفارش نهایی را برای شما ارسال میکنیم . با واریز یک دهم قیمت پیشنهادی عملیات طراحی نرم افزار شما آغاز خواهد شد .

 در این مدت شما از روند پیشرفت کار کاملا مطلع خواهید بود و با پایان یافتن مراحل طراحی پس از برسی کامل از جانب شما و انجام تغیرات نهایی - باقی مانده هزینه از شما دریافت شده و قفل نرم افزاری موقت از روی نرم افزار حذف شده و نرم افزار به صورت کامل به شما تحویل داده خواهد شد .

توجه داشته باشید هیچ شرکت دیگری به جز Y.D.C با دریافت مبلغ بسیار ناچیز 10 % از مبلغ کل اقدام به طراحی کامل یک نرم افزار و قرار دادن آن در دسترس مشتری نخواهد نمود . بدون تردید پس از سفارش اولیه و اطلاع از قیمت های ناچیز طراحی و پیش پرداخت ما متعجب خواهید شد.

گروه طراحی سایت YDC آماده پاسخگویی به تمام نیاز های شما می باشد .

 برای سفارش اولیه طراحی نرم افزار فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید  :

اطلاعات شخصی

نام و نام خانوادگی* :

آدرس ایمیل*:

تلفن ثابت* :

تلفن همراه:

شهر محل سکونت :

اطلاعات سفارش

عنوان نرم افزار مورد نیاز شما چیست و قرار است در چه مکانی از آن استفاده شود ؟*

نرم افزار مورد نیاز شما به چه امکاناتی نیاز دارد *:
چون از این اطلاعات برای تعیین قیمت استفاده خواهد شد می بایست تمامی امکانات کلی مد نظر خود را به صورت دقیق و کامل شرح دهید.
در صورتی که اطلاعات کاملی درباره درخواست خود وارد نکنید. ما قادر به تعیین قیمت نخواهیم بود و  پاسخی به درخواست شما نخواهیم داد .

حداکثر روز

نرم افزار می بایست چند روزه آماد شود ؟ 
این فیلد در قیمت پیشنهادی ما تاثیر خواهد داشت

در آخر یک بار دیگر اطلاعاتی را که وارد نمودید مرور نموده و اگر مسئله دیگری باقی مانده که می تواند در هزینه طراحی تاثیر بگذارد آن را در محل مقابل درج نمایید :

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمرغ شرق می باشد